Firma

ARMA EXPRESS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi z branży TSL (transport, spedycja, logistyka).
Jesteśmy zespołem młodych dynamicznych ludzi posiadających ugruntowaną wiedzę na temat branży transportowej popartą wieloletnim doświadczeniem zarówno w dysponowaniu flotą pojazdów jak i pozyskiwaniu mocy transportowych.

W relacjach z naszymi kontrahentami tak samo zapewniamy jak i cenimy sobie lojalność, uczciwość, sumienność w wypełnianiu podjętych zobowiązań oraz otwartość na nowe wyzwania.

Elastyczność, dzięki której jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb klientów pozwala nam na zapewnianie usług dla firm z szerokiego wachlarza branż. Dostarczamy ładunki zarówno do zakładów produkcyjnych, gdzie krytyczne terminy muszą być dotrzymane do zapewnienia ciągłości produkcji, obsługujemy centra dystrybucyjne wymagające regularnych, pewnych i szybkich dostaw, wspieramy organizatorów wystaw, koncertów, dowozimy części zamienne na statki, lotniska i wiele innych.

Naszą markę budujemy tak aby być rozpoznawanymi jako rzetelny partner, którego doświadczenie oraz zaangażowanie pomaga w rozwoju firm, które korzystają z naszych usług.